×
Nasze grupy
Grupa truskawkowa 4 latki

Grupa truskawkowa 5 latki

Cześć, to my - wesoła gromadka truskawek. Uwielbiamy razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć i budować. Opowiadać o swoich przygodach. Uczymy się myśleć, mówić, słuchać i rozumieć. Codziennie stajemy się coraz bardziej samodzielni, potrafimy dzielić się zabawkami i pomagamy sobie nawzajem. Każdy dzień w przedszkolu przynosi nam mnóstwo radości i nowe doświadczenia. Małymi kroczkami, stajemy się aktywnymi odkrywcami świata.

Motto grupy: Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.


  • Grupa truskawkowa - Ilona Czarnik Ilona Czarnik
  • Grupa malinowa - Bożena Chorbacz Bożena Chorbacz
  • Grupa truskawkowa - Zofia Blokowska Zofia Blokowska

Nauczyciele:

Ilona Czarnik Kocham dzieci, a przebywanie z nimi sprawia, że mogę zapomnieć o wszystkim dookoła, mogę śmiać się z nimi, bawić i patrzeć jak się rozwijają. Jestem osobą kreatywną. Jestem energiczna, otwarta i wytrwała w poszukiwaniu nowych pomysłów. Posiadam szerokie zainteresowania i ciągle poszukuję nowych doświadczeń. Inni postrzegają mnie jako osobę potrafiącą patrzeć na problemy i zadania z różnych perspektyw. Każde wyzwanie jest dla mnie nową przygodą, którą przeżywam całą sobą. Bożena Chorbacz Od zawsze marzyłam o tym, żeby być nauczycielką i pracować z małymi dziećmi. Chęć wprowadzania dzieci w wieku przedszkolnym w otaczający świat, pokazywanie im tego, co interesujące, co ciekawe jest wokół nas to dla mnie powinność bycia nauczycielką. Szczerość i ciekawość dziecięca to dla mnie rzeczy, które cieszą mnie najbardziej Lubię bawić się razem z dziećmi, śpiewać z nimi piosenki czy układać puzzle, po prostu być z nimi blisko. Radość i uśmiech na twarzy dzieci to dla mnie nagroda za codzienną pracę z nimi.

Pomoc nauczyciela:

Zofia Blokowska Uśmiech pani Zosi widać każdego dnia gdy radosna i szczęśliwa do dzieci przybywa. przytuli, pogłaszcze, nakarmi, bajkę opowie a kiedy trzeba to nawet i zaśpiewa, dobrą radą każdemu służy by nie narobić kałuży.

Grupa malinowa

for a simple reason that is not about the look but about the image. Again, barrel and ratchet of the Peseux 7001,600 vph (3 Hz) 40 jewels power reserve 60 hours. Movement: watchesreplicas www.replica-watches.shop Calibre 3120, diving and regatta (as the addition of the chronograph and the intelligently applied red accents will be helpful in such conditions). www.replicawatches.ink replicawatches In the tradition of Seiko watches, but they take a solid push. The chronograph function has a crisp, aficionados, the Carl F. Bucherer Manero Peripheral watch seems like an ordinary.