Grupa truskawkowa 4 latki

Cześć, to my - wesoła gromadka truskawek. Uwielbiamy razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć i budować. Opowiadać o swoich przygodach. Uczymy się myśleć, mówić, słuchać i rozumieć. Codziennie stajemy się coraz bardziej samodzielni, potrafimy dzielić się zabawkami i pomagamy sobie nawzajem. Każdy dzień w przedszkolu przynosi nam mnóstwo radości i nowe doświadczenia. Małymi kroczkami, stajemy się aktywnymi odkrywcami świata.

Motto grupy: Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

• Grupa truskawkowa - Ilona Czarnik Ilona Czarnik
  • Grupa malinowa - Bożena Chorbacz Bożena Chorbacz
  • Grupa truskawkowa - Zofia Blokowska Zofia Blokowska

Ilona Czarnik Kocham dzieci, a przebywanie z nimi sprawia, że mogę zapomnieć o wszystkim dookoła, mogę śmiać się z nimi, bawić i patrzeć jak się rozwijają. Jestem osobą kreatywną. Jestem energiczna, otwarta i wytrwała w poszukiwaniu nowych pomysłów. Posiadam szerokie zainteresowania i ciągle poszukuję nowych doświadczeń. Inni postrzegają mnie jako osobę potrafiącą patrzeć na problemy i zadania z różnych perspektyw. Każde wyzwanie jest dla mnie nową przygodą, którą przeżywam całą sobą. Bożena Chorbacz Od zawsze marzyłam o tym, żeby być nauczycielką i pracować z małymi dziećmi. Chęć wprowadzania dzieci w wieku przedszkolnym w otaczający świat, pokazywanie im tego, co interesujące, co ciekawe jest wokół nas to dla mnie powinność bycia nauczycielką. Szczerość i ciekawość dziecięca to dla mnie rzeczy, które cieszą mnie najbardziej Lubię bawić się razem z dziećmi, śpiewać z nimi piosenki czy układać puzzle, po prostu być z nimi blisko. Radość i uśmiech na twarzy dzieci to dla mnie nagroda za codzienną pracę z nimi.

Zofia Blokowska Uśmiech pani Zosi widać każdego dnia gdy radosna i szczęśliwa do dzieci przybywa. przytuli, pogłaszcze, nakarmi, bajkę opowie a kiedy trzeba to nawet i zaśpiewa, dobrą radą każdemu służy by nie narobić kałuży.