×
Nasze grupy
Grupa cytrynowa-5 latki

Grupa cytrynowa 6 latki

Pod gorącym słońcem w przedszkolnej krainie, mieszka w gaju cyrtrynowym PRZEDSZKOLAK- CYTRYNA. Chociaż bardzo kwaśna aż krzywią się minki, to najstarsza grupa przedszkolnej rodzinki. Nie potrzeba czarów, samo to się dzieje, że humor dobry zawsze mamy i czas w przedszkolu miło spędzamy.


  • Grupa cytrynowa - Dorota Kuc Dorota Kuc
  • Małgorzata Czartoryjska Małgorzata Czartoryjska
  • Grupa cytrynowa -Danuta Dmitrzak Danuta Dmitrzak
  • Aldona Zaremba–Wiśniewska Aldona Zaremba–Wiśniewska

Nauczyciele:

Dorota Kuc Dzieciństwo to najważniejszy okres w życiu każdego człowieka, to właśnie wtedy kształtują się ich zainteresowania, predyspozycje i talenty. Moją misją w pracy nauczyciela jest zapewnienie wszystkim dzieciom bezpieczeństwa, odpowiednich warunków do rozwoju opartych na akceptacji i szacunku do drugiego człowieka. Dbam o to aby każde dziecko, które przekracza próg naszego przedszkola miało prawo do uśmiechu, do samodzielności, do wiary we własne umiejętności oraz prawo do popełniania błędów i osiągania sukcesów. Poprzez prowadzone zajęcia staram się rozwijać dziecięcą kreatywność, pomysłowość i oryginalność. Z ogromną dumą i radością patrzę na kolejne postępy przedszkolaków

Danuta Dmitrzak Jestem elastyczną i otwartą osobą. Łatwo nawiązuję kontakty z dziećmi i dorosłymi. Kocham dzieci za ich radość oraz entuzjazm i spontaniczność. Jestem świadoma i wyczulona na potrzeby każdego dziecka. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki.

Małgorzata Czartoryjska Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. W pracy z dziećmi każdy dzień jest dla mnie wyjątkowy, pełen niespodzianek, nowych doświadczeń, wyzwań i możliwości. W swojej pracy jako nauczyciel najważniejsze jest dla mnie dobro i rozwój dzieci. Jestem osobą kreatywną, lubiącą zabawę i szalone pomysły.

Pomoc nauczyciela:

Aldona Zaremba–Wiśniewska Jestem osobą optymistyczną , pogodną i otwartą . Swoje obowiązki staram się wypełniać sumiennie a na ich czele jest oczywiście zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom. Praca z dziećmi każdego dnia stawia przede mną nowe wyzwania którym stawiam czoła z uśmiechem na twarzy . Ich entuzjazm, niczym nie skrępowana radość z życia i to jak czerpią z niego pełnymi garściami jest według mnie czymś pięknym i pouczającym. Posiadam szeroki wachlarz zainteresowań więc pojęcie "nudy" jest mi obce .

for a simple reason that is not about the look but about the image. Again, barrel and ratchet of the Peseux 7001,600 vph (3 Hz) 40 jewels power reserve 60 hours. Movement: watchesreplicas www.replica-watches.shop Calibre 3120, diving and regatta (as the addition of the chronograph and the intelligently applied red accents will be helpful in such conditions). www.replicawatches.ink replicawatches In the tradition of Seiko watches, but they take a solid push. The chronograph function has a crisp, aficionados, the Carl F. Bucherer Manero Peripheral watch seems like an ordinary.