×
Nasze grupy
Grupa cytrynowa-5 latki

Grupa cytrynowa 5 latki

Pod gorącym słońcem w przedszkolnej krainie, mieszka w gaju cyrtrynowym PRZEDSZKOLAK- CYTRYNA. Chociaż bardzo kwaśna aż krzywią się minki, to najmłodsza grupa przedszkolnej rodzinki. Nie potrzeba czarów, samo to się dzieje, że humor dobry zawsze mamy i czas w przedszkolu miło spędzamy.


  • Grupa cytrynowa - Dorota Kuc Dorota Kuc
  • Grupa cytrynowa -Danuta Dmitrzak Danuta Dmitrzak
  • ALDONA ZAREMBA – WIŚNIEWSKA ALDONA ZAREMBA – WIŚNIEWSKA

Nauczyciele:

Dorota Kuc Dzieciństwo to najważniejszy okres w życiu każdego człowieka, to właśnie wtedy kształtują się ich zainteresowania, predyspozycje i talenty. Moją misją w pracy nauczyciela jest zapewnienie wszystkim dzieciom bezpieczeństwa, odpowiednich warunków do rozwoju opartych na akceptacji i szacunku do drugiego człowieka. Dbam o to aby każde dziecko, które przekracza próg naszego przedszkola miało prawo do uśmiechu, do samodzielności, do wiary we własne umiejętności oraz prawo do popełniania błędów i osiągania sukcesów. Poprzez prowadzone zajęcia staram się rozwijać dziecięcą kreatywność, pomysłowość i oryginalność. Z ogromną dumą i radością patrzę na kolejne postępy przedszkolaków

Danuta Dmitrzak Jestem elastyczną i otwartą osobą. Łatwo nawiązuję kontakty z dziećmi i dorosłymi. Kocham dzieci za ich radość oraz entuzjazm i spontaniczność. Jestem świadoma i wyczulona na potrzeby każdego dziecka. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki.

Pomoc nauczyciela: