Grupa malinowa 6 latki

Oto grupa Malinowa, super wystrzałowa.

Malinki to grupa dzieci 6 letnich. W naszej grupie uczymy się bawiąc, bawimy ucząc. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie i dostrzeżenia innych. Uczymy się też samodzielności. Śpiewamy, tańczymy, malujemy, wyklejamy, recytujemy. Lubimy spacery i zabawy w ogrodzie.

Motto grupy: Dobro dziecka ponad wszystko.

• Grupa malinowa - Magda Nadolska Magda Nadolska
  • Grupa malinowa - Małgorzata Dzika Małgorzata Dzika
  • Grupa malinowa - Klaudia Frankiewicz Klaudia Hanis
  • Katarzyna Majda Katarzyna Majda

Magda Nadolska Moja praca jest dla mnie pasją. Jestem osobą optymistycznie nastawioną do życia, otwartą na ludzi i dziecięce pomysły. Bardzo cieszą mnie sukcesy, które odnoszą dzieci ich radość, uśmiech i szczerość.

Małgorzata Dzika Mam wyjątkowe szczęście mogąc realizować swoją największą pasję jaką jest praca z dziećmi. Każdy dzień stanowi wyzwanie, ale również ogromną satysfakcję. W mojej pracy staram się dostrzegać wyjątkowość i indywidualność każdego dziecka. Moim celem jest stwarzanie warunków do ich wszechstronnego rozwoju przez zabawę, twórczość oraz kreatywność.

Katarzyna Majda
"Nie można być wolnym, jeśli nie jest się samodzielnym. Zatem, aby dziecko zdobyło niezależność, jego aktywne oznaki wolności osobistej muszą być akceptowane od najwcześniejszego dzieciństwa."
Maria Montessori

W swojej pracy dążę do tego, aby dzieci wzrastały w poczuciu własnej wartości i sile wewnętrznej stawały się samodzielne, wolne, niezależne, świadomie rozwijały swoje talenty, pasje oraz zainteresowania. Ważne jest dla mnie również, aby dzieci poznawały świat za pomocą zmysłów: węchu, smaku, dotyku, wzroku i słuchu. W wolnym czasie czytam książki, oglądam filmy lub seriale oraz spędzam czas na łonie natury fotografując otaczające nas piękno.

Klaudia Hanis Jestem radosną, pełną optymizmu osobą kochającą dzieci. Wytrwale dążę do założonych celów. Chętnie uczę się nowych rzeczy. Zamierzam wybrać się na studia pedagogiczne aby móc spełnić się w pracy jako nauczyciel i terapeuta, na tę chwilę jest to mój główny cel. Obecnie radość i satysfakcję przynosi mi to co robię i czekam na kolejne wyzwania.