Grupa malinowa 6 latki

Oto grupa Malinowa, super wystrzałowa.

Malinki to grupa dzieci 6 letnich. W naszej grupie uczymy się bawiąc, bawimy ucząc. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie i dostrzeżenia innych. Uczymy się też samodzielności. Śpiewamy, tańczymy, malujemy, wyklejamy, recytujemy. Lubimy spacery i zabawy w ogrodzie.

Motto grupy: Dobro dziecka ponad wszystko.

• Grupa malinowa - Magda Nadolska Magda Nadolska
  • Grupa malinowa - Justyna Woszczycka Justyna Woszczycka
  • Grupa malinowa - Klaudia Frankiewicz Klaudia Hanis
  • Grupa cytrynowa -Danuta Dmitrzak Danuta Dmitrzak

Magda Nadolska Moja praca jest dla mnie pasją. Jestem osobą optymistycznie nastawioną do życia, otwartą na ludzi i dziecięce pomysły. Bardzo cieszą mnie sukcesy, które odnoszą dzieci ich radość, uśmiech i szczerość.

Justyna Woszczycka Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat.” Janusz Korczak Staram się codziennie wzbudzać uśmiech w oczach dzieci ,a praca z najmłodszymi jest nieustanną przygodą i odkrywaniem świata na nowo . W wolnym czasie jeżdżę rowerem, lubię poznawać nowe miejsca, kocham naturę .

Klaudia Hanis Jestem radosną, pełną optymizmu osobą kochającą dzieci. Wytrwale dążę do założonych celów. Chętnie uczę się nowych rzeczy. Zamierzam wybrać się na studia pedagogiczne aby móc spełnić się w pracy jako nauczyciel i terapeuta, na tę chwilę jest to mój główny cel. Obecnie radość i satysfakcję przynosi mi to co robię i czekam na kolejne wyzwania.

Nauczycieli współorganizujacy kształcenie specjalnie:

Danuta Dmitrzak