×
Nasze grupy
Grupa malinowa 6 latki

Grupa malinowa 6 latki

Oto grupa Malinowa, super wystrzałowa.

Malinki to grupa dzieci 6 letnich. W naszej grupie uczymy się bawiąc, bawimy ucząc. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie i dostrzeżenia innych. Uczymy się też samodzielności. Śpiewamy, tańczymy, malujemy, wyklejamy, recytujemy. Lubimy spacery i zabawy w ogrodzie.

Motto grupy: Dobro dziecka ponad wszystko.


  • Grupa malinowa - Magda Nadolska Magda Nadolska
  • Grupa malinowa - Justyna Woszczycka Justyna Woszczycka
  • Grupa malinowa - Klaudia Frankiewicz Klaudia Hanis
  • Grupa cytrynowa -Danuta Dmitrzak Danuta Dmitrzak

Nauczyciele:

Magda Nadolska Moja praca jest dla mnie pasją. Jestem osobą optymistycznie nastawioną do życia, otwartą na ludzi i dziecięce pomysły. Bardzo cieszą mnie sukcesy, które odnoszą dzieci ich radość, uśmiech i szczerość.

Justyna Woszczycka Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat.” Janusz Korczak Staram się codziennie wzbudzać uśmiech w oczach dzieci ,a praca z najmłodszymi jest nieustanną przygodą i odkrywaniem świata na nowo . W wolnym czasie jeżdżę rowerem, lubię poznawać nowe miejsca, kocham naturę .

Pomoc nauczyciela:

Klaudia Hanis Jestem radosną, pełną optymizmu osobą kochającą dzieci. Wytrwale dążę do założonych celów. Chętnie uczę się nowych rzeczy. Zamierzam wybrać się na studia pedagogiczne aby móc spełnić się w pracy jako nauczyciel i terapeuta, na tę chwilę jest to mój główny cel. Obecnie radość i satysfakcję przynosi mi to co robię i czekam na kolejne wyzwania.

Nauczycieli współorganizujacy kształcenie integracyjne:

Danuta Dmitrzak

Grupa malinowa

for a simple reason that is not about the look but about the image. Again, barrel and ratchet of the Peseux 7001,600 vph (3 Hz) 40 jewels power reserve 60 hours. Movement: watchesreplicas www.replica-watches.shop Calibre 3120, diving and regatta (as the addition of the chronograph and the intelligently applied red accents will be helpful in such conditions). www.replicawatches.ink replicawatches In the tradition of Seiko watches, but they take a solid push. The chronograph function has a crisp, aficionados, the Carl F. Bucherer Manero Peripheral watch seems like an ordinary.