Grupa pomarańczowa 6 latki

Grupa pomarańczowa 3 latki

„My jesteśmy pomarańcze – dzielne przedszkolaki.
Do przedszkola chętnie chodzimy i szybko się uczymy.
My już 3 lata mamy i Kodeks Przedszkolaka dobrze znamy.
O naszą salę dbamy i zabawki sprzątamy.
Tańczymy, śpiewamy i na instrumentach gramy.
Na placu zabaw chętnie przebywamy
I świeże powietrze noskiem wdychamy”
Grupa Pomarańczowa to dzieci 3 letnie. Nasza gromadka liczy 25 przedszkolaków.
Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Dużo czasu spędzamy
na wspólnej zabawie i nauce, ale pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności
samoobsługowych. Podczas zajęć staramy się skupić uwagę, żeby poznać wiele ciekawych
rzeczy. Uczymy się tańczyć, śpiewać i liczyć. Lubimy zabawy na placu zabaw i
spacery na świeżym powietrzu. Dziewczynki lubią zabawę w kąciku kuchennym oraz lalki, a
chłopcy tworzą piękne garaże z klocków dla swoich aut. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek. Każdy dzień w
przedszkolu jest pełen nowych wyzwań i radości.

• Grupa pomarańczowa - Ewa Zawadzka- Stippa Ewa Zawadzka- Stippa
  • Grupa wiśniowa - Dorota Jankowska Dorota Jankowska
  • Grupa pomarańczowa - Hanna Warczak Hanna Warczak

Ewa Zawadzka- Stippa Znak zodiaku: ryby.
Moje hobby: czynny wypoczynek, wolny czas najchętniej spędzam na łonie natury, odpoczywam pracując w ogrodzie. Lubię wycieczki rowerowe, podróże po Polsce i nie tylko. Lubię polskie kino lat 80. Interesuję się religią chrześcijańską, a moim marzeniem jest podróż do Izraela.

Dorota Jankowska Moja przygoda z przedszkolem rozpoczęła się kilkanaście lat temu. W ciągu tych lat uświadamiałam sobie jak ważna jest w mojej pracy, radość, uśmiech, ciepło i wrażliwość, którą przekazujemy codziennie naszym podopiecznym. Uważam, że są to bardzo ważne czynniki wpływające na pobyt dziecka w przedszkolu. Nagrodą dla mnie jest radosny uśmiech dzieci, zarówno rano kiedy się witamy w przedszkolu jak i w chwili gdy się z nami żegnają. Dzieci są dla mnie nieustanną inspiracją, a przedszkole jest miejscem w którym asystuję naszym najmłodszym podopiecznym w poznawaniu świata. Z natury jestem domatorką ceniącą sobie każdy wolny czas spędzony z moimi dziećmi i rodziną. Moje hobby to słodkie wypieki do których uciekam w każdej wolnej chwili. Moje motto: Dzieci rodzą się ze skrzydłami, my pomagamy im je rozwinąć...

Danuta Dmitrzak Jestem elastyczną i otwartą osobą. Łatwo nawiązuję kontakty z dziećmi i dorosłymi. Kocham dzieci za ich radość oraz entuzjazm i spontaniczność. Jestem świadoma i wyczulona na potrzeby każdego dziecka. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki.

Hanna Warczak Nazywam się Hanna Warczak i jestem pomocą nauczyciela w grupie pomarańczowej. Bardzo lubię pracować z dziećmi i w wolnych chwilach zajmować się robótkami ręcznymi. Moje hobby to praca w ogrodzie. Kocham spędzać czas na świeżym powietrzu wraz z moją rodziną.