×
Nasze grupy
Grupa pomarańczowa 6 latki

Grupa pomarańczowa 3 latki

„My jesteśmy pomarańcze – dzielne przedszkolaki.
Do przedszkola chętnie chodzimy i szybko się uczymy.
My już 3 lata mamy i Kodeks Przedszkolaka dobrze znamy.
O naszą salę dbamy i zabawki sprzątamy.
Tańczymy, śpiewamy i na instrumentach gramy.
Na placu zabaw chętnie przebywamy
I świeże powietrze noskiem wdychamy”
Grupa Pomarańczowa to dzieci 3 letnie. Nasza gromadka liczy 25 przedszkolaków.
Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Dużo czasu spędzamy
na wspólnej zabawie i nauce, ale pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności
samoobsługowych. Podczas zajęć staramy się skupić uwagę, żeby poznać wiele ciekawych
rzeczy. Uczymy się tańczyć, śpiewać i liczyć. Lubimy zabawy na placu zabaw i
spacery na świeżym powietrzu. Dziewczynki lubią zabawę w kąciku kuchennym oraz lalki, a
chłopcy tworzą piękne garaże z klocków dla swoich aut. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek. Każdy dzień w
przedszkolu jest pełen nowych wyzwań i radości.


  • Grupa pomarańczowa - Ewa Zawadzka- Stippa Ewa Zawadzka- Stippa
  • Grupa wiśniowa - Dorota Jankowska Dorota Jankowska
  • Grupa pomarańczowa - Hanna Warczak Hanna Warczak

Nauczyciele:

Ewa Zawadzka- Stippa Znak zodiaku: ryby.
Moje hobby: czynny wypoczynek, wolny czas najchętniej spędzam na łonie natury, odpoczywam pracując w ogrodzie. Lubię wycieczki rowerowe, podróże po Polsce i nie tylko. Lubię polskie kino lat 80. Interesuję się religią chrześcijańską, a moim marzeniem jest podróż do Izraela.

Dorota Jankowska Moja przygoda z przedszkolem rozpoczęła się kilkanaście lat temu. W ciągu tych lat uświadamiałam sobie jak ważna jest w mojej pracy, radość, uśmiech, ciepło i wrażliwość, którą przekazujemy codziennie naszym podopiecznym. Uważam, że są to bardzo ważne czynniki wpływające na pobyt dziecka w przedszkolu. Nagrodą dla mnie jest radosny uśmiech dzieci, zarówno rano kiedy się witamy w przedszkolu jak i w chwili gdy się z nami żegnają. Dzieci są dla mnie nieustanną inspiracją, a przedszkole jest miejscem w którym asystuję naszym najmłodszym podopiecznym w poznawaniu świata. Z natury jestem domatorką ceniącą sobie każdy wolny czas spędzony z moimi dziećmi i rodziną. Moje hobby to słodkie wypieki do których uciekam w każdej wolnej chwili. Moje motto: Dzieci rodzą się ze skrzydłami, my pomagamy im je rozwinąć...

Danuta Dmitrzak Jestem elastyczną i otwartą osobą. Łatwo nawiązuję kontakty z dziećmi i dorosłymi. Kocham dzieci za ich radość oraz entuzjazm i spontaniczność. Jestem świadoma i wyczulona na potrzeby każdego dziecka. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki.

Pomoc nauczyciela:

Hanna Warczak Nazywam się Hanna Warczak i jestem pomocą nauczyciela w grupie pomarańczowej. Bardzo lubię pracować z dziećmi i w wolnych chwilach zajmować się robótkami ręcznymi. Moje hobby to praca w ogrodzie. Kocham spędzać czas na świeżym powietrzu wraz z moją rodziną.

Grupa malinowa

for a simple reason that is not about the look but about the image. Again, barrel and ratchet of the Peseux 7001,600 vph (3 Hz) 40 jewels power reserve 60 hours. Movement: watchesreplicas www.replica-watches.shop Calibre 3120, diving and regatta (as the addition of the chronograph and the intelligently applied red accents will be helpful in such conditions). www.replicawatches.ink replicawatches In the tradition of Seiko watches, but they take a solid push. The chronograph function has a crisp, aficionados, the Carl F. Bucherer Manero Peripheral watch seems like an ordinary.