Grupa pomarańczowa 6 latki

Grupa pomarańczowa 4 latki

„My jesteśmy pomarańcze – dzielne przedszkolaki.
Do przedszkola chętnie chodzimy i szybko się uczymy.
My już 4 lata mamy i Kodeks Przedszkolaka dobrze znamy.
O naszą salę dbamy i zabawki sprzątamy.
Tańczymy, śpiewamy i na instrumentach gramy.
Na placu zabaw chętnie przebywamy
I świeże powietrze noskiem wdychamy”
Grupa Pomarańczowa to dzieci 4 letnie. Nasza gromadka liczy 25 przedszkolaków.
Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Dużo czasu spędzamy
na wspólnej zabawie i nauce, ale pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności
samoobsługowych. Podczas zajęć staramy się skupić uwagę, żeby poznać wiele ciekawych
rzeczy. Uczymy się tańczyć, śpiewać i liczyć. Lubimy zabawy na placu zabaw i
spacery na świeżym powietrzu. Dziewczynki lubią zabawę w kąciku kuchennym oraz lalki, a
chłopcy tworzą piękne garaże z klocków dla swoich aut. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek. Każdy dzień w
przedszkolu jest pełen nowych wyzwań i radości.

• Grupa pomarańczowa - Ewa Zawadzka- Stippa Ewa Zawadzka- Stippa
  • MARTYNA KWAŚNICKA MARTYNA KWAŚNICKA
  • Grupa pomarańczowa - Hanna Warczak Hanna Warczak

Ewa Zawadzka- Stippa Znak zodiaku: ryby.
Moje hobby: czynny wypoczynek, wolny czas najchętniej spędzam na łonie natury, odpoczywam pracując w ogrodzie. Lubię wycieczki rowerowe, podróże po Polsce i nie tylko. Lubię polskie kino lat 80. Interesuję się religią chrześcijańską, a moim marzeniem jest podróż do Izraela.

MARTYNA KWAŚNICKA Praca z dziećmi to dla mnie ogromna przyjemność, jak również możliwość rozwoju i ciągłego zdobywania nowej wiedzy. Moim głównym celem pracy jest samodzielny rozwój dzieci oraz nacisk na atmosferę panującą w grupie, dzięki której dzieci chętnie przekraczają mury przedszkola z ogromną energią, uśmiechem oraz zapałem do działania. Jestem osobą komunikatywną, uśmiechniętą, energiczną, lubiącą swój wolny czas spędzać z rodziną i przyjaciółmi. Bardzo lubię pomagać, współpracować, jak również wspierać innych, dlatego praca z dziećmi to moje powołanie, które daje mi poczucie spełnienia.

Hanna Warczak Nazywam się Hanna Warczak i jestem pomocą nauczyciela w grupie pomarańczowej. Bardzo lubię pracować z dziećmi i w wolnych chwilach zajmować się robótkami ręcznymi. Moje hobby to praca w ogrodzie. Kocham spędzać czas na świeżym powietrzu wraz z moją rodziną.