Grupa Wiśniowa 6 latki

Wisienki to grupa dzieci 6 letnich. W przedszkolu rozwijamy się każdego dnia, interesuje nas wszystko co nas otacza. Uczymy się kulturalnego zachowania, stosowania zwrotów grzecznościowych, bawimy się zgodnie, dzielimy się zabawkami i zawsze sprzątamy po skończonej zabawie. Jesteśmy bardzo samodzielni, kreatywni i chętnie uczestniczymy w zajęciach. W przedszkolu czujemy się jak w domu, lubimy się bawić z kolegami i koleżankami. Najbardziej lubimy uczyć się nowych piosenek i wierszyków.

Motto grupy:

„Zabawa jest nauką, nauka jest zabawą.
Im więcej zabawy, tym więcej nauki”

Glenn Doman

• Grupa cytrynowa - Małgorzata Kamińska Małgorzata Kamińska
  • Justyna Woszczycka Justyna Woszczycka
  • Danuta Dmitrzak Danuta Dmitrzak
  • Grupa wiśniowa - MAŁGORZATA CZERWIŃSKA MAŁGORZATA CZERWIŃSKA

Małgorzata Kamińska Dzieciństwo to najpiękniejszy okres w życiu każdego człowieka. Cieszę się, że jako dorosła osoba mogę czerpać od najmłodszych pozytywną energię i chęć do wspólnej zabawy. Każdego dnia z głową pełną pomysłów przekraczam próg naszego przedszkola, aby wspólnie z dziećmi odkrywać dotąd nieznane im lądy. Staram się, aby nauka przez zabawę była zawsze ciekawym doświadczeniem . Nie lubię nudy, dlatego zawsze przygotowuję dla dzieci kreatywną formę zajęć, która pobudza dziecięcą wyobraźnię i zachęca do wszechstronnego poznawania świata.

Justyna Woszczycka

DANUTA DMITRZAK Jestem elastyczną i otwartą osobą. Łatwo nawiązuję kontakty z dziećmi i dorosłymi. Kocham dzieci za ich radość oraz entuzjazm i spontaniczność. Jestem świadoma i wyczulona na potrzeby każdego dziecka. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki.