×
Nasze grupy
Grupa Wiśniowa 4-5 latki

Grupa Wiśniowa 5 latki

Wisienki to grupa dzieci 5 letnich. W przedszkolu rozwijamy się każdego dnia, interesuje nas wszystko co nas otacza. Uczymy się kulturalnego zachowania, stosowania zwrotów grzecznościowych, bawimy się zgodnie, dzielimy się zabawkami i zawsze sprzątamy po skończonej zabawie. Jesteśmy bardzo samodzielni, kreatywni i chętnie uczestniczymy w zajęciach. W przedszkolu czujemy się jak w domu, lubimy się bawić z kolegami i koleżankami. Najbardziej lubimy uczyć się nowych piosenek i wierszyków.

Motto grupy:

„Zabawa jest nauką, nauka jest zabawą.
Im więcej zabawy, tym więcej nauki”

Glenn Doman


  • Grupa cytrynowa - Małgorzata Kamińska Małgorzata Kamińska
  • Grupa wiśniowa - MAŁGORZATA CZERWIŃSKA MAŁGORZATA CZERWIŃSKA

Nauczyciele:

Małgorzata Kamińska Dzieciństwo to najpiękniejszy okres w życiu każdego człowieka. Cieszę się, że jako dorosła osoba mogę czerpać od najmłodszych pozytywną energię i chęć do wspólnej zabawy. Każdego dnia z głową pełną pomysłów przekraczam próg naszego przedszkola, aby wspólnie z dziećmi odkrywać dotąd nieznane im lądy. Staram się, aby nauka przez zabawę była zawsze ciekawym doświadczeniem . Nie lubię nudy, dlatego zawsze przygotowuję dla dzieci kreatywną formę zajęć, która pobudza dziecięcą wyobraźnię i zachęca do wszechstronnego poznawania świata.

Pomoc nauczyciela:

MAŁGORZATA CZERWIŃSKA „W przedszkolu opiekuję się dziećmi od 10 lat. Sama jestem mamą dwójki dzieci, dlatego doskonale rozumiem troski i obawy rodziców o prawidłowy rozwój ich dzieci. Staram się nauczyć moich podopiecznych samodzielności, dać im miłość i poczucie bezpieczeństwa. Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą, zawsze pełną chęci do pracy.”

Grupa malinowa

for a simple reason that is not about the look but about the image. Again, barrel and ratchet of the Peseux 7001,600 vph (3 Hz) 40 jewels power reserve 60 hours. Movement: watchesreplicas www.replica-watches.shop Calibre 3120, diving and regatta (as the addition of the chronograph and the intelligently applied red accents will be helpful in such conditions). www.replicawatches.ink replicawatches In the tradition of Seiko watches, but they take a solid push. The chronograph function has a crisp, aficionados, the Carl F. Bucherer Manero Peripheral watch seems like an ordinary.