×
Nasze grupy
Grupa ananasowa 5-6 latki

Grupa ananasowa 3 latki

CZEŚĆ! Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Wspólnie odkrywamy to, co nowe i nieznane, a każdy dzień jest dla nas przygodą i wyzwaniem. Uczymy się i bawimy w przyjaznej atmosferze 😊 Uwielbiamy śpiewać, tańczyć i wspólnie spędzać czas. Bardzo dużą uwagę poświęcamy na kształcenie umiejętności samoobsługowych – jesteśmy w tym coraz lepsi. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych oraz współdziałania z koleżankami i kolegami. Krótko mówiąc – nasza grupa to przede wszystkim wspólna zabawa, której towarzyszy radosne odkrywanie tajemnic otaczającego świata.

Motto grupy: Przez zabawę uczymy się oraz poznajemy otaczający świat


  • Dorota Jankowska Dorota Jankowska
  • Ewa Romanowska-Nitka Ewa Romanowska-Nitka
  • Grupa ananasowa - Barbara Domke Barbara Domke

Nauczyciele:

Ewa Romanowska-Nitka W mojej pracy najbardziej cenię sobie bliskie relacje z dziećmi, w pełni indywidualne podejście do każdego z nich. Daje mi to możliwość rozpoznania indywidualnych potrzeb rozwojowych, możliwości psychofizycznych, mocnych stron, predyspozycji, a także występujących trudności u każdego dziecka. Dzięki temu mogę podejmować działania mające na celu wszechstronny rozwój poznawczy, psychomotoryczny, emocjonalno – społeczny, a także włączanie każdego dziecka, aktywizowanie go do czynnego funkcjonowania w grupie przedszkolnej. Praca z różnymi dziećmi na przestrzeni lat: dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, dziećmi szczególnie uzdolnionymi oraz z trudnościami, mobilizuje mnie do szukania nowych rozwiązań i sposobów wspierania ich rozwoju, metod i technik pracy, znajdowania motywacji zewnętrznych i wewnętrznych dzieci do nauki oraz poszerzania mojej kreatywności i elastyczności w prowadzeniu zajęć. Pracując na co dzień z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, największą wagę przykładam do tematyki edukacji włączającej, wsparcia oraz integracji i akceptacji osób niepełnosprawnych w społeczeństwie. Myślę, że moją mocną stroną jest empatia, otwartość, pomysłowość, kreatywność, chęć dzielenia się swoim doświadczeniem, wiedzą oraz umiejętnościami, a także potrzeba nieustannego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych oraz warsztatu pracy. Jestem osobą cierpliwą, zaangażowaną oraz odpowiedzialną. Moja praca daje mi doskonałą możliwość zbudowania relacji partnerskiej z rodzicami każdego dziecka, opartej na współpracy, wzajemnym szacunku i zaufaniu. Prywatnie kocham taniec, ogrodnictwo i podróże. Dorota Jankowska Praca z dziećmi jest dla mnie prawdziwą pasją, która każdego dnia przynosi mi mnóstwo satysfakcji i sprawia wiele radości. Moja metoda pracy to nauka przez zabawę, gdyż jest to najbardziej efektywny sposób przekazywania dzieciom wiedzy i pojęć o otaczającym nas świecie. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego w swojej pracy za cel stawiam poznanie indywidualnych potrzeb każdego wychowanka.

Pomoc nauczyciela:

Barbara Domke Jestem pomocą nauczyciela z wieloletnim stażem. W pracy cenie sumienność, punktualność oraz bezpieczeństwo dzieci tak aby każdego dnia mogły odkrywać świat.

Grupa ananasowa

for a simple reason that is not about the look but about the image. Again, barrel and ratchet of the Peseux 7001,600 vph (3 Hz) 40 jewels power reserve 60 hours. Movement: watchesreplicas www.replica-watches.shop Calibre 3120, diving and regatta (as the addition of the chronograph and the intelligently applied red accents will be helpful in such conditions). www.replicawatches.ink replicawatches In the tradition of Seiko watches, but they take a solid push. The chronograph function has a crisp, aficionados, the Carl F. Bucherer Manero Peripheral watch seems like an ordinary.