×
Nasze grupy
Grupa ananasowa 3 latki

Grupa ananasowa 3 latki

CZEŚĆ! Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Wspólnie odkrywamy to, co nowe i nieznane, a każdy dzień jest dla nas przygodą i wyzwaniem. Uczymy się i bawimy w przyjaznej atmosferze 😊 Uwielbiamy śpiewać, tańczyć i wspólnie spędzać czas. Bardzo dużą uwagę poświęcamy na kształcenie umiejętności samoobsługowych – jesteśmy w tym coraz lepsi. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych oraz współdziałania z koleżankami i kolegami. Krótko mówiąc – nasza grupa to przede wszystkim wspólna zabawa, której towarzyszy radosne odkrywanie tajemnic otaczającego świata.

Motto grupy: Przez zabawę uczymy się oraz poznajemy otaczający świat


  • Dorota Jankowska Dorota Jankowska
  • Grupa jagodowa - Irena Wiesner Irena Wiesner
  • Grupa cytrynowa -Danuta Dmitrzak Danuta Dmitrzak
  • Grupa ananasowa - Barbara Domke Barbara Domke

Nauczyciele:

Irena Wiesner Jestem nauczycielem z wieloletnim stażem z powołanie. Swoje pierwsze kroki w pracy z dziećmi stawiałam w żłobku celulozowym. Za swój sukces uważam, że do tej pory pracuje w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi. Kształcąc najmłodsze pokolenie mam nadzieję, że w przyszłości wyrosną na mądrych, uczciwych ludzi. Dorota Jankowska Praca z dziećmi jest dla mnie prawdziwą pasją, która każdego dnia przynosi mi mnóstwo satysfakcji i sprawia wiele radości. Moja metoda pracy to nauka przez zabawę, gdyż jest to najbardziej efektywny sposób przekazywania dzieciom wiedzy i pojęć o otaczającym nas świecie. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego w swojej pracy za cel stawiam poznanie indywidualnych potrzeb każdego wychowanka.

Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne:

Danuta Dmitrzak

Pomoc nauczyciela:

Barbara Domke Jestem pomocą nauczyciela z wieloletnim stażem. W pracy cenie sumienność, punktualność oraz bezpieczeństwo dzieci tak aby każdego dnia mogły odkrywać świat.

Grupa ananasowa

for a simple reason that is not about the look but about the image. Again, barrel and ratchet of the Peseux 7001,600 vph (3 Hz) 40 jewels power reserve 60 hours. Movement: watchesreplicas www.replica-watches.shop Calibre 3120, diving and regatta (as the addition of the chronograph and the intelligently applied red accents will be helpful in such conditions). www.replicawatches.ink replicawatches In the tradition of Seiko watches, but they take a solid push. The chronograph function has a crisp, aficionados, the Carl F. Bucherer Manero Peripheral watch seems like an ordinary.