Grupa Wiśniowa 5-6 latki

Wisienki to grupa dzieci 5 i 6 letnich. Uczęszczamy do przedszkola już drugi rok. W przedszkolu rozwijamy się każdego dnia, interesuje nas wszystko co nas otacza. Uczymy się kulturalnego zachowania, stosowania zwrotów grzecznościowych, bawimy się zgodnie, dzielimy się zabawkami i zawsze sprzątamy po skończonej zabawie. Jesteśmy bardzo samodzielni, kreatywni i chętnie uczestniczymy w zajęciach. W przedszkolu czujemy się jak w domu, lubimy się bawić z kolegami i koleżankami. Najbardziej lubimy uczyć się nowych piosenek i wierszyków.

Motto grupy:

„Zabawa jest nauką, nauka jest zabawą.
Im więcej zabawy, tym więcej nauki”

Glenn Doman

• Grupa wiśniowa - ALEKSANDRA WNUK ALEKSANDRA WNUK
  • Grupa wiśniowa - Dorota Jankowska Dorota Jankowska
  • Grupa wiśniowa - MAŁGORZATA CZERWIŃSKA MAŁGORZATA CZERWIŃSKA

ALEKSANDRA WNUK „Swoją przygodę z pracą z dziećmi rozpoczęłam jako pomoc nauczyciela 8 lat temu. Praca ta pomogła mi ostatecznie podjąć decyzję o zawodzie, jaki chciałabym wykonywać. Dzięki temu jestem absolwentką dwóch kierunków pedagogicznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Bardzo lubię pracować z małymi dziećmi, ponieważ pomagają mi dostrzegać co w życiu jest naprawdę ważne. W pracy cenię kreatywność, zaangażowanie oraz obowiązkowość – nauczycieli i dzieci. Mam szczerą nadzieję, że w murach placówki wychowam genialnych małych ludzi, a jeśli nie, to po prostu dobrego, człowieka, który z pasją będzie zdobywał świat i przyjaciół. Może to będzie sportowiec, może aktor, może lekarz albo nauczyciel ... Na wszelki wypadek uczymy się wszystkiego:)”.

Dorota Jankowska Moja przygoda z przedszkolem rozpoczęła się kilkanaście lat temu. W ciągu tych lat uświadamiałam sobie jak ważna jest w mojej pracy, radość, uśmiech, ciepło i wrażliwość, którą przekazujemy codziennie naszym podopiecznym. Uważam, że są to bardzo ważne czynniki wpływające na pobyt dziecka w przedszkolu. Nagrodą dla mnie jest radosny uśmiech dzieci, zarówno rano kiedy się witamy w przedszkolu jak i w chwili gdy się z nami żegnają. Dzieci są dla mnie nieustanną inspiracją, a przedszkole jest miejscem w którym asystuję naszym najmłodszym podopiecznym w poznawaniu świata. Z natury jestem domatorką ceniącą sobie każdy wolny czas spędzony z moimi dziećmi i rodziną. Moje hobby to słodkie wypieki do których uciekam w każdej wolnej chwili. Moje motto: Dzieci rodzą się ze skrzydłami, my pomagamy im je rozwinąć...

MAŁGORZATA CZERWIŃSKA „W przedszkolu opiekuję się dziećmi od 10 lat. Sama jestem mamą dwójki dzieci, dlatego doskonale rozumiem troski i obawy rodziców o prawidłowy rozwój ich dzieci. Staram się nauczyć moich podopiecznych samodzielności, dać im miłość i poczucie bezpieczeństwa. Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą, zawsze pełną chęci do pracy.”