Grupa Wiśniowa 3-4 latki

Wisienki to grupa dzieci 3-4 letnich. W przedszkolu rozwijamy się każdego dnia, interesuje nas wszystko co nas otacza. Uczymy się kulturalnego zachowania, stosowania zwrotów grzecznościowych, bawimy się zgodnie, dzielimy się zabawkami i zawsze sprzątamy po skończonej zabawie. Jesteśmy bardzo samodzielni, kreatywni i chętnie uczestniczymy w zajęciach. W przedszkolu czujemy się jak w domu, lubimy się bawić z kolegami i koleżankami. Najbardziej lubimy uczyć się nowych piosenek i wierszyków.

Motto grupy:

„Zabawa jest nauką, nauka jest zabawą.
Im więcej zabawy, tym więcej nauki”

Glenn Doman

• Grupa wiśniowa - ALEKSANDRA WNUK ALEKSANDRA WNUK
  • Grupa cytrynowa - Małgorzata Kamińska Małgorzata Kamińska
  • Grupa wiśniowa - MAŁGORZATA CZERWIŃSKA MAŁGORZATA CZERWIŃSKA

ALEKSANDRA WNUK „Swoją przygodę z pracą z dziećmi rozpoczęłam jako pomoc nauczyciela 8 lat temu. Praca ta pomogła mi ostatecznie podjąć decyzję o zawodzie, jaki chciałabym wykonywać. Dzięki temu jestem absolwentką dwóch kierunków pedagogicznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Bardzo lubię pracować z małymi dziećmi, ponieważ pomagają mi dostrzegać co w życiu jest naprawdę ważne. W pracy cenię kreatywność, zaangażowanie oraz obowiązkowość – nauczycieli i dzieci. Mam szczerą nadzieję, że w murach placówki wychowam genialnych małych ludzi, a jeśli nie, to po prostu dobrego, człowieka, który z pasją będzie zdobywał świat i przyjaciół. Może to będzie sportowiec, może aktor, może lekarz albo nauczyciel ... Na wszelki wypadek uczymy się wszystkiego:)”.

Małgorzata Kamińska Dzieciństwo to najpiękniejszy okres w życiu każdego człowieka. Cieszę się, że jako dorosła osoba mogę czerpać od najmłodszych pozytywną energię i chęć do wspólnej zabawy. Każdego dnia z głową pełną pomysłów przekraczam próg naszego przedszkola, aby wspólnie z dziećmi odkrywać dotąd nieznane im lądy. Staram się, aby nauka przez zabawę była zawsze ciekawym doświadczeniem . Nie lubię nudy, dlatego zawsze przygotowuję dla dzieci kreatywną formę zajęć, która pobudza dziecięcą wyobraźnię i zachęca do wszechstronnego poznawania świata.

MAŁGORZATA CZERWIŃSKA „W przedszkolu opiekuję się dziećmi od 10 lat. Sama jestem mamą dwójki dzieci, dlatego doskonale rozumiem troski i obawy rodziców o prawidłowy rozwój ich dzieci. Staram się nauczyć moich podopiecznych samodzielności, dać im miłość i poczucie bezpieczeństwa. Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą, zawsze pełną chęci do pracy.”