Grupa jagodowa 3-4 latki

"Jesteśmy jagódki, czarne jagódki..." :) Nasza grupa to 14 wspaniałych dziewczynek i 11 wspaniałych chłopców. Jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu, ale mimo to dzieci z naszej grupy bardzo chętnie przychodzą do przedszkola i uczestniczą w różnych zajęciach i zabawach. Bardzo lubią śpiewać i tańczyć, wykonywać prace plastyczne różnymi technikami, budować przeróżne budowle podczas zabaw konstrukcyjnych. Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery po najbliższej okolicy. Dzieci starają się być dla siebie miłe i koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera na grupie jest wspaniała. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.

• Grupa jagodowa - Anna Malec Anna Malec
  • Grupa pomarańczowa - Renata Deluga Renata Deluga
  • Grupa jagodowa - Marta Ryś Marta Ryś

Anna Malec W życiu ważny jest dla mnie dialog, w związku z czym staram się znajdować czas aby wysłuchać oraz poznać dziecięce pytania, uczucia, czy wątpliwości. Pomagam im w sytuacjach kłopotliwych, ale jestem także przy nich w chwilach radosnych. Staram się jak najlepiej wypełniać swoje obowiązki, kierując się zawsze dobrem dziecka. W pracy z wychowankami stawiam na różnorodność, by stymulować ich rozwój w sposób optymalny. Bardzo istotna dla mnie jest kwestia dobrej współpracy z rodzicami, którzy mogą stać się bezcennym doradcą w procesie wychowawczo-dydaktycznym. Renata Deluga Chętnie poszukuję nowych pomysłów do uatrakcyjnienia procesu dydaktycznego, dlatego chętnie wzbogacam swój warsztat pracy o różne szkolenia i kursy. Motto którym kieruję się w swojej pracy: „Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.”

Marta Ryś Bardzo lubię swoją pracę, ponieważ kocham dzieci. Każdego dnia dbam o ich bezpieczeństwo.