Grupa jagodowa 6 latki

To my jagódki , w naszej grupie jest 12 chłopców i 8 dziewczynek. Jesteśmy już starszakami, część z nas zacznie naukę w szkole, ale wcale się nie boimy, ponieważ codziennie uczymy się literek, cyferek oraz wielu innych ciekawych rzeczy. Bardzo lubimy śpiewać i tańczyć robimy to niemal każdego dnia, zajęcia muzyczne sprawiają nam ogromną radość. Potrafimy zgodnie się bawić, dzielić zabawkami i nie zapominamy o uporządkowaniu sali po wesołych zabawach. Chętnie pomagamy sobie nawzajem wiemy, że dobro drugiego człowieka w dużej mierze zależy od nas samych. Bardzo chętnie wychodzimy na spacery oraz uwielbiamy zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Wspaniali są z nas artyści braliśmy już udział w Kwidzyńskim przeglądzie teatralnych, występowaliśmy na prawdziwej, dużej scenie- było super, może niektórzy z nas w przyszłości będą aktorami? Kto wie. Na razie uczymy się wszystkiego, ponieważ wiemy że każdy z nas jest inny i lubi robić coś innego niż my.

Motto grupy:

Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi

• Grupa jagodowa - Beata Madajczak Beata Madajczak
  • Grupa jagodowa - Justyna Woszczycka Justyna Woszczycka
  • Grupa jagodowa - Bożena Juniewicz Bożena Juniewicz

Beata Madajczak Kontakt z dziećmi od zawsze sprawiał mi wiele radości i satysfakcji, dlatego też cieszę się, że mogę połączyć zawód z pasją. Jestem osobą uśmiechniętą, cierpliwą, troskliwą oraz zaangażowaną w swoją pracę. W życiu ważny jest dla mnie dialog, w związku z czym staram się znajdować czas aby wysłuchać oraz poznać dziecięce pytania, uczucia, czy wątpliwości. Pomagam im w sytuacjach kłopotliwych, ale jestem także przy nich w chwilach radosnych. Staram się jak najlepiej wypełniać swoje obowiązki, kierując się zawsze dobrem dziecka. W pracy z wychowankami stawiam na różnorodność, by stymulować ich rozwój w sposób optymalny. Bardzo istotna dla mnie jest kwestia dobrej współpracy z rodzicami, którzy mogą stać się bezcennym doradcą w procesie wychowawczo-dydaktycznym. Chętnie poszukuję nowych pomysłów do uatrakcyjnienia procesu dydaktycznego, dlatego chętnie wzbogacam swój warsztat pracy o różne szkolenia i kursy. Motto którym kieruję się w swojej pracy: „Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.” Wolny czas spędzam na zwiedzaniu Polski i nie tylko. Lubię dobre kino, czytać książki oraz ćwiczę jogę. Bożena Juniewicz Nazywam się Bożena Juniewicz jestem pomocą nauczyciela w grupie jagodowej od tego roku szkolnego. Swoją pracę wykonuję sumiennie i rzetelnie. Lubię kontakt z dziećmi, a w praca w przedszkolu przynosi mi ogromną satysfakcję.

Barbara Domke Jestem pomocą nauczyciela z wieloletnim stażem. W pracy cenie sumienność, punktualność oraz bezpieczeństwo dzieci tak aby każdego dnia mogły odkrywać świat.

Grupa jagodowa