×
Nasze grupy
Grupa malinowa 3-4 latki

Grupa malinowa 3 latki

Oto grupa Malinowa, super wystrzałowa.

Malinki to grupa dzieci 3 letnich. W naszej grupie uczymy się bawiąc, bawimy ucząc. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie i dostrzeżenia innych. Uczymy się też samodzielności. Śpiewamy, tańczymy, malujemy, wyklejamy, recytujemy. Lubimy spacery i zabawy w ogrodzie.

Motto grupy: Dobro dziecka ponad wszystko.


  • Grupa malinowa - Magda Nadolska Magda Nadolska
  • Grupa malinowa - Weronika Kapica Weronika Kapica
  • Grupa malinowa - Klaudia Frankiewicz Klaudia Frankiewicz

Nauczyciele:

Magda Nadolska Moja praca jest dla mnie pasją. Jestem osobą optymistycznie nastawioną do życia, otwartą na ludzi i dziecięce pomysły. Bardzo cieszą mnie sukcesy, które odnoszą dzieci ich radość, uśmiech i szczerość. Weronika Kapica Jestem osobą pogodną i uśmiechniętą. Ważne jest dla mnie, aby każde dziecko w przedszkolu czuło się ważne, bezpieczne i było cały czas radosne. Cieszą mnie małe sukcesy dzieci, takie jak samodzielne założenie kapci, czy przejście w parach do szatni. Uważam, że watro włożyć w pracę wiele trudu, aby później na twarzy choć na chwilę pojawił się uśmiech satysfakcji, abym mogła powiedzieć sobie "udało się". Paulo Coelho napisał "Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie". To najszczersza prawda. Jestem szczęśliwa, że mogę tego doświadczać na co dzień

Pomoc nauczyciela:

Klaudia Frankiewicz Jestem radosną, pełną optymizmu osobą kochającą dzieci. Wytrwale dążę do założonych celów. Chętnie uczę się nowych rzeczy. Zamierzam wybrać się na studia pedagogiczne aby móc spełnić się w pracy jako nauczyciel i terapeuta, na tę chwilę jest to mój główny cel. Obecnie radość i satysfakcję przynosi mi to co robię i czekam na kolejne wyzwania.

Grupa malinowa