Grupa ananasowa 4-5 latki

CZEŚĆ! Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Wspólnie odkrywamy to, co nowe i nieznane, a każdy dzień jest dla nas przygodą i wyzwaniem. Uczymy się i bawimy w przyjaznej atmosferze 😊 Uwielbiamy śpiewać, tańczyć i wspólnie spędzać czas. Bardzo dużą uwagę poświęcamy na kształcenie umiejętności samoobsługowych – jesteśmy w tym coraz lepsi. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych oraz współdziałania z koleżankami i kolegami. Krótko mówiąc – nasza grupa to przede wszystkim wspólna zabawa, której towarzyszy radosne odkrywanie tajemnic otaczającego świata.

Motto grupy: Przez zabawę uczymy się oraz poznajemy otaczający świat

• Grupa ananasowa - Małgorzata Dzika Małgorzata Dzika
  • Grupa ananasowa - Barbara Domke Barbara Domke

Małgorzata Dzika W swojej pracy kieruję się przekonaniem, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Pragnę rozbudzać w dzieciach ich naturalną ciekawość świata. Wraz z dziećmi odkrywam to, co nowe i nieznane, a każdy dzień jest dla nas przygodą i wyzwaniem. Uczymy się i bawimy w przyjaznej atmosferze, bo w takiej atmosferze najłatwiej osiągać sukcesy. W mojej pracy często kieruję się słowami Janusza Korczaka „Pomóżmy dzieciom, by każde z nich stało się tym, kim stać się może.

Barbara Domke Jestem pomocą nauczyciela z wieloletnim stażem. W pracy cenie sumienność, punktualność oraz bezpieczeństwo dzieci tak aby każdego dnia mogły odkrywać świat.

Grupa ananasowa