Grupa cytrynowa 5-6 latki

To my. Choć nasza nazwa to CYTRYNKI to tak naprawdę jesteśmy niezłe ANANASY. Rośniemy jak na drożdżach. Dopiero co przybyliśmy do przedszkola, a teraz należymy już do szanownego grona starszych grup a za parę miesięcy przejmiemy dumny tytuł "starszaków". Poznaliśmy już wszystkie przedszkolne zwyczaje, dlatego miło, wesoło i szybko mijają nam dni. Wspólnie bawimy się, uczymy i odkrywamy otaczający nas świat. Chętnie śpiewamy i tańczymy. Lubimy też tworzyć- nasze prace plastyczne są bajecznie kolorowe. Chętnie składamy puzzle z bardzo wielu części i gramy w gry zespołowe. Zabawy na terenie przedszkolnym to super sprawa: lubimy zjeżdżać na zjeżdżalni, bawić się w berka. Jak na starsze przedszkolaki przystało, jesteśmy już bardziej ostrożni.  Wiemy, że trzeba uważać, żeby nie skrzywdzić kogoś ani siebie podczas zabawy. Bardzo się cieszymy, że tworzymy taką wesołą, zgraną grupę.

Motto grupy: Uśmiech rodzi uśmiech"

• Grupa cytrynowa - Ewelina Szwedowska Ewelina Szwedowska
  • Grupa cytrynowa - Marta Ryś Marta Ryś

Ewelina Szwedowska Ukończyłam studia licencjackie z Pedagogiki wczesnej edukacji z terapią pedagogiczną na Uniwersytecie Gdańskim, obecnie kontynuuje studia magisterskie na kierunku Pedagogika Specjalna. Jestem osobą uśmiechniętą i energiczną, w pracy z dziećmi staram się wykorzystywać najnowsze koncepcje, formy i metody pracy, dzięki którym dzieci będą mogły rozwinąć swoje indywidualne zainteresowania oraz talenty. Moją pasją jest taniec, którą staram się podzielić z dziećmi, od kilki lat jestem instruktorem „Medalionek”- najmłodszej grupy mażoretek. Nie zmuszajmy dziecka do aktywności, lecz wyzwalajmy aktywność. Nie każmy myśleć lecz twórzmy warunki do myślenia. Nie żądajmy lecz przekonujmy. Pozwólmy dziecku pytać i powoli rozwijać jego umysł tak, by samo wiedzieć chciało. Janusz Korczak

Marta Ryś Mam na imię Marta. Pracuje jako pomoc nauczyciela. Jestem osobą energiczną, optymistycznie patrzącą na świat. Bardzo lubię pracę z dziećmi. Moją pasją są podróże oraz zwierzęta.

Grupa cytrynowa