Grupa pomarańczowa 4-5 latki

Grupa dzieci 4-5 letnich liczy 25 dzieci, rocznik w tym 12 dziewczynek i 13 chłopców.. Dzieci bardzo sympatyczne, wesołe, uśmiechnięte, zdyscyplinowane, prawdziwe ANIOŁKI

Motto grupy:

Pomarańczowa grupa dobrze się zachowuje,
Pomarańczowa grupa ładnie śpiewa i rysuje,
W pomarańczowej grupie dzieci pięknie pracują
I na twarzach wszystkich uśmiech wywołują!

• Grupa pomarańczowa - Ewa Zawadzka- Stippa Ewa Zawadzka- Stippa
  • Grupa pomarańczowa - Hanna Warczak Hanna Warczak

Ewa Zawadzka- Stippa Znak zodiaku: ryby.
Moje hobby: czynny wypoczynek, wolny czas najchętniej spędzam na łonie natury, odpoczywam pracując w ogrodzie. Lubię wycieczki rowerowe, podróże po Polsce i nie tylko. Lubię polskie kino lat 80. Interesuję się religią chrześcijańską, a moim marzeniem jest podróż do Izraela.

Hanna Warczak Nazywam się Hanna Warczak i jestem pomocą nauczyciela w grupie pomarańczowej. Bardzo lubię pracować z dziećmi i w wolnych chwilach zajmować się robótkami ręcznymi. Moje hobby to praca w ogrodzie. Kocham spędzać czas na świeżym powietrzu wraz z moją rodziną.

Grupa pomarańczowa